9 Festiwal Biegowy w Krynicy Zdroju.

Bardzo chętnie chcielibyśmy zaprosić wszystkich biegaczy i ich rodziny oraz przyszłych biegaczy ? na:

9 Festiwal Biegowym w Krynicy Zdroju, który odbędzie się 7-9.09.2018 ?

Szerszych informacji dla zainteresowanych udzielą ambasadorzy festiwalu a zaraz nasi klubowi – sumtowi koledzy:

Łukasz Aksamit lukas19061982@gmail.com

Łukasz Fuglewicz lukaszfuglewicz@op.pl

Zapisując się przez ambasadora można uzyskać 30% zniżki na wpisowe ?

 

Warto wspomnieć, że jest to największy festiwal biegowy w Polsce. Co roku pojawia się na nim kilka tysięcy biegaczy. W ramach festiwalu można wziąć udział w wielu biegach. Zaczynając od ulicznych a skończywszy na górskich na dystansie ultra, tematycznych – jest bowiem bieg przebierańców. Nawet jest bieg dedykowany dla wszystkich kibiców oraz całych rodzin. Można wziąć udział w koronnym biegu maratońskim, w biegu na 10 km – najszybszym biegu, którego trasa prowadzi cały czas w dół oraz wielu, wielu innych.

Więcej informacji na temat organizowanych biegów znajduje się na stronie festiwalu:

http://www.festiwalbiegowy.pl

Ponadto w ramach festiwalu prowadzone są targi biegowe, można zaopatrzyć się w najnowszy sprzęt biegowy, wstrzelić w bardzo korzystne promocje ?

Dodatkowo równolegle prowadzone są warsztaty i wykłady tematyczne na których można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat samego biegania ?

About basiasz

bez biegania i chodzenia po górach oraz aktywnego wypoczynku nie wyobraża sobie życia. Niegdyś ultra maratończyk, aktualnie wraca do świata ultra po kontuzji. Planuje wystartować w biegach 12h i 24h :) Lubi stawiać sobie wyzwania górskie dlatego jest zdobywczynią Głównego Szlaku beskidzkiego i Głównego szlaku sudeckiego. W najbliższych latach planuje nadal zdobywać kolejne prestiżowe szlaki górskie w Polsce i zagranicą.

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o