Czy numer startowy ma znaczenie?

Niedawno ruszyły zapisy do półmaratonu industrialnego w Rudzie Śląskiej. O imprezie już pisałem, bowiem jest szczególna. Charakter zurbanizowanego miasta w nocnej scenerii oraz dynamiczne pętle o zmiennym profilu przebiegające przez nowy stadion lekkoatletyczny – to robi wrażenie! 
Tak też przypadł mi w tym roku numer startowy 5 – wysoko prawda?

Ale czy numer ma znaczenie? Znajomy biegacz z naszego tamu miał kiedyś numer 1, lepiej sobie życzyć nie można. Gorzej jeśli dostaniemy 13 albo 666, co na każdej większej masowej imprezie się zdarza …

Czy mieliście kiedyś numer, który zdeterminował, choćby przypadkiem waszą lokatę na mecie?

Wracając do sedna – numer startowy ma znaczenie podczas losowania szczęśliwego numerka 🙂 , kiedy można wejść  w posiadanie wymarzonego samochodu lub miksera …

Dla zawodowców wysokie numery gwarantują im start jak elity. 

Kiedy startowałem, na serio starałem się u organizatora o przesunięcie mnie w hierarchii numerycznej do przodu – z powodzeniem!

Zachęcam do zapisów na rudzki półmaraton w najniższym progu cenowym już teraz!
Do zobaczenia na trasie 27.07.2019 godz. 21:00
http://polmaratonrudzki.pl/

About Łukasz Fuglewicz

Łukasz Fuglewicz - rocznik 1984. Od dziecka uwielbiam ruch, nieważne w jakiej postaci - bieganie, rower, górska włóczęga ... . Sport to często nasza nieodkryta potrzeba, a bieganie jest najprostszą formą ruchu. Osobiście zależy mi by propagować aktywność fizyczną w każdym wieku, gdyż daje ona poczucie wolności i stanowi remedium na wiele dolegliwości. Dzięki bieganiu zaakceptowałem siebie oraz poznałem fantastycznych i szczerych ludzi na których mogę polegać.

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o